Uncategorised

DOVOLENÁ V PIANO RANCH - DOVOLENÁ PLNÁ ZÁŽITKŮ

troskyNáš penzion Piano Ranch se nachází v překrásné a klidné lokalitě nedaleko Mladé Boleslavi a je vhodný opravdu pro každého. Můžete zde nerušeně strávit svou služební nebo pracovní cestu, ale také zde pouze přespat při cestě na ní nebo z ní. V celém areálu je přístupná wifi, která vám umožní zde zcela nerušeně pracovat.
Také rodiny s dětmi se zde při své dovolené v žádném případě nudit nebudou. Náš penzion Piano Ranch vám nabízí možnost grilování, dále je tu skvělé koupání, můžete si zahrát tenis nebo golf, dále pak pro odvážnější je tu možnost tandemových seskoků, letů balónem nebo úžasná možnost vyjížděk na koních jak na cvičném písku, tak ve volné přírodě.
I milovníci cykloturisky si přijdou na své. V okolí penzionu Piano Ranch můžete podnikat výlety na kolech, které jsou svou náročností vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatné cyklisty.
Ti z vás, co zde budou na dovolené autem, můžete navštívit několik krásných a zajímavých míst. Český Ráj, nad kterým jako dominanty trčí Trosky, Mužský a nedaleký Kozákov, Mladá Boleslav, Praha, Liberec se svou ZOO a Aquaparkem Babylon, městečko upírů Čelákovice, lázeňské město Poděbrady ....
To vše jsou místa, která vám při jejich návštěvě zaručí pocit krásně prožitého dne.

VOLNÝ ČAS V PIANO RANCH

Pokud si budete chtít vaši dovolenou nebo víkendový pobyt zpestřit trochou adrenalinu, náš pension Piano Ranch má pro vás skvělé řešení. Nabízíme vám alespon chvilku "koukat na svět ze sedla koně". V rámci dovolené u nás si totiž můžete objednat vyjížďky na koních.
Bude to určitě nezapomenutelný zážitek jak pro vás dospěláky, tak i zarušeně pro vaše ratolesti.

Ceník vyjížděk na koních:
- 1hodina - 290,-Kč
- 10 hodin (jezdecký kurz) - 2.600,-Kč

CO MŮŽETE NAVŠTÍVIT VE MĚSTĚ MLADÁ BOLESLAV ?

Nejblíže od našeho penzionu Piano Ranch se nachází Mladá Boleslav. Kdo z vás ho již navštivil tak ví, že je to překrásné město s bohatou historii a tudíž řadou historických památek. A ti z vás, kteří se stále rozmýšlí, tak vám chceme nabídnou nějaké tipy na výlet do toho města, které určitě stojí za návštěvu.
Boleslavský hrad - bylo to původně dřevěné hradiště. Ve 14.století bylo přebudováno na gotický kamenný hrad a až v polovině 16.století dostal podobu renesančního zámku. Nyní v něm najdete okresní archiv a okresní muzeum. V interiéru zámku se nachází expozice z dějin Mladé Boleslavi.
Městský palác TEMPL - jedná se o pozdně gotický městský palác nazývaný TEMP a můžete si v něm prohlédnout archeologickou expozici s vlastmími exponáty z dějin města.
Sbor českých bratří - je to velice významná památka a řadí se k nejstarším pseudobasilikám mino Itálii. Nyní slouží jako výstavní síň a pro svou jedinečnou akustiku jsou v ní pořádány koncerty.
Tolik pro milovníky historie !
Mezi další zajímavosti, které lze ve městě navštivit patří Muzeum Škoda auto, Muzeum vojenské historie nebo hvězdárnu, což zaujme především pány. Když se půjdete podívat do středu města, tak kromě překrásného náměstí zde naleznete vyhlídkovou věž, ze které je úžasný výhled na město a jeho oklí. Ten, kdo hodlá poznávat mladoboleslavsko se svými ratolestmi, může podniknout výlety s dětmi v pohodě herních programů. Hra jako Za pověstmi Českého ráje, Pohádkový výletník nebo Kokořínský loupežníci určitě zaujmou i nás, dospěláky. 
Pro milovníky cykloturistyky jsou na okraji města luxusně připravené cyklostezky
Pro vás, co nemůžete být bez vodních hrátek, ve městě nejdete venkovní i krytý bazén, ale také písečnou pláž. Dále svůj volný čas můžete trávit na golfových hřištích, navštívit bowling nebo si zahrát tenis a stolní tenis. Ve městě je i sauna a solná jeskyně, která je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Kontakty

Manager penzionu

Pavel Bureš
tel: +420-602 436 374

VÝLET DO PRAHY, PODĚBRAD, JIČÍNA ,LIBERCE A ČELÁKOVIC VÁS NIKDY NEZKLAME!

Otázku:" Kam na výlet?" si při dovolené v našem penzionu Piano Ranch položíte nesčetněkrát, protože je v dosahu tolik zajímavých míst, že si nebudete moci vybrat. Výlety pro rodiny s dětmi, výlety pro páry, milovníky historie nebo prostě jen pro toho, kdo se bude chtít jít jen tak projít. Penzion Piano Ranch se nachází nedaleko Mladé Boleslavi a od ní vedou všemi směry cesty, na konci kterých najdete něco zajímavého. Ať už prší nebo je krásně, vždy je tu pro vás možnost, kam se podívat.

Jen několik minut po dálnici dojedete do našeho hlavního městy Prahy. Je zde tolik památek a překrásných míst, že vám jeden den na jejich prohlídku určitě nebude stačit. Na opačnou stranu se dostanete do Českého ráje. Čeká na vás příroda, klid, čistý vzduch..... prostě ideální výlet pro rodiny s dětmi. Za " srdce Českého ráje " je považováno krásné město Turnov. Hlavními dominantami kraje je hora Kozárov a zřícenina hradu Trosky. Velmi významnou lokalitou jsou i Prachovské skály.

Jedno z dalších míst, které by jste měli navštívit, je lázeňské město Poděbrady. Projít se po kolonádě, napít se léčivých pramenů a třeba se posadit na lavičku a zavzpomínat na doby dávno minulé, kdy jezdili drožky tažené koňmi a v nich seděly dámy v dlouhých šatech a se slunečníkem v ruce a vedle nich páni gentlemani ...... prostě relax, který každý z nás určitě někdy potřebuje.
Město Liberec - další z míst, kam stojí za to se určitě podívat. Svou ZOO a především aquaparkem Babylon vás přivede zpět do dětských let. Bazény, skluzavky, čtyři tobogány, sto metrů síťových prolézaček a tunelů, romantická jeskyně s divokou řekou..to vše je připraveno k vodním hrádkám.

Luxusní výlet mohou podniknout i
příznivci "tajemna". Nedaleko od Mladé Boleslavi leží městečko Čelákovice - nazývané " městem úpírů". V polovině 20.století zde bylo odkryto 11 hlubokých jam s kosterními pozůstatky dospělých jedinců, které nesly známky vampirysmu - kostry ležely na břiše, měly svázané končetiny a některé dřevěný kůl v srdci. Zajímavostí je, že všechny tyto pohřby s takovými "protiúpírskými" zásahy se našly na běžných pohřebištích, ale právě v Čelákovicích to bylo izolovaně a proto se jedná o jediné takové pohřebiště v Evropě.

Ale dost strašení a zpět do světa pohádek a
města Jičín. Krásné a romantické město s nádherným historickým centrem, ke kterému neodmyslytelně patří loupežník Rumcajs, Manka, Cipísek a legendární les Řáholec. V neposlední řadě zde můžete navštívit překrásný zámek a jistě pro všechny zajímavé Muzeum hry.

JAK VIDÍTE, TAK NUDIT SE OPRAVDU NEBUDETE !

Proč si vybrat

proc-piano-ranch

proc
konebanner
PIANO-RANCH-PROC-K-NAM

babylon

tenisove-vyziti

golf-vyzití