VÝLET DO PRAHY, PODĚBRAD, JIČÍNA ,LIBERCE A ČELÁKOVIC VÁS NIKDY NEZKLAME!

Otázku:" Kam na výlet?" si při dovolené v našem penzionu Piano Ranch položíte nesčetněkrát, protože je v dosahu tolik zajímavých míst, že si nebudete moci vybrat. Výlety pro rodiny s dětmi, výlety pro páry, milovníky historie nebo prostě jen pro toho, kdo se bude chtít jít jen tak projít. Penzion Piano Ranch se nachází nedaleko Mladé Boleslavi a od ní vedou všemi směry cesty, na konci kterých najdete něco zajímavého. Ať už prší nebo je krásně, vždy je tu pro vás možnost, kam se podívat.

Jen několik minut po dálnici dojedete do našeho hlavního městy Prahy. Je zde tolik památek a překrásných míst, že vám jeden den na jejich prohlídku určitě nebude stačit. Na opačnou stranu se dostanete do Českého ráje. Čeká na vás příroda, klid, čistý vzduch..... prostě ideální výlet pro rodiny s dětmi. Za " srdce Českého ráje " je považováno krásné město Turnov. Hlavními dominantami kraje je hora Kozárov a zřícenina hradu Trosky. Velmi významnou lokalitou jsou i Prachovské skály.

Jedno z dalších míst, které by jste měli navštívit, je lázeňské město Poděbrady. Projít se po kolonádě, napít se léčivých pramenů a třeba se posadit na lavičku a zavzpomínat na doby dávno minulé, kdy jezdili drožky tažené koňmi a v nich seděly dámy v dlouhých šatech a se slunečníkem v ruce a vedle nich páni gentlemani ...... prostě relax, který každý z nás určitě někdy potřebuje.
Město Liberec - další z míst, kam stojí za to se určitě podívat. Svou ZOO a především aquaparkem Babylon vás přivede zpět do dětských let. Bazény, skluzavky, čtyři tobogány, sto metrů síťových prolézaček a tunelů, romantická jeskyně s divokou řekou..to vše je připraveno k vodním hrádkám.

Luxusní výlet mohou podniknout i
příznivci "tajemna". Nedaleko od Mladé Boleslavi leží městečko Čelákovice - nazývané " městem úpírů". V polovině 20.století zde bylo odkryto 11 hlubokých jam s kosterními pozůstatky dospělých jedinců, které nesly známky vampirysmu - kostry ležely na břiše, měly svázané končetiny a některé dřevěný kůl v srdci. Zajímavostí je, že všechny tyto pohřby s takovými "protiúpírskými" zásahy se našly na běžných pohřebištích, ale právě v Čelákovicích to bylo izolovaně a proto se jedná o jediné takové pohřebiště v Evropě.

Ale dost strašení a zpět do světa pohádek a
města Jičín. Krásné a romantické město s nádherným historickým centrem, ke kterému neodmyslytelně patří loupežník Rumcajs, Manka, Cipísek a legendární les Řáholec. V neposlední řadě zde můžete navštívit překrásný zámek a jistě pro všechny zajímavé Muzeum hry.

JAK VIDÍTE, TAK NUDIT SE OPRAVDU NEBUDETE !

Proč si vybrat

proc-piano-ranch

proc
konebanner
PIANO-RANCH-PROC-K-NAM

babylon

tenisove-vyziti

golf-vyzití