CO MŮŽETE NAVŠTÍVIT VE MĚSTĚ MLADÁ BOLESLAV ?

Nejblíže od našeho penzionu Piano Ranch se nachází Mladá Boleslav. Kdo z vás ho již navštivil tak ví, že je to překrásné město s bohatou historii a tudíž řadou historických památek. A ti z vás, kteří se stále rozmýšlí, tak vám chceme nabídnou nějaké tipy na výlet do toho města, které určitě stojí za návštěvu.
Boleslavský hrad - bylo to původně dřevěné hradiště. Ve 14.století bylo přebudováno na gotický kamenný hrad a až v polovině 16.století dostal podobu renesančního zámku. Nyní v něm najdete okresní archiv a okresní muzeum. V interiéru zámku se nachází expozice z dějin Mladé Boleslavi.
Městský palác TEMPL - jedná se o pozdně gotický městský palác nazývaný TEMP a můžete si v něm prohlédnout archeologickou expozici s vlastmími exponáty z dějin města.
Sbor českých bratří - je to velice významná památka a řadí se k nejstarším pseudobasilikám mino Itálii. Nyní slouží jako výstavní síň a pro svou jedinečnou akustiku jsou v ní pořádány koncerty.
Tolik pro milovníky historie !
Mezi další zajímavosti, které lze ve městě navštivit patří Muzeum Škoda auto, Muzeum vojenské historie nebo hvězdárnu, což zaujme především pány. Když se půjdete podívat do středu města, tak kromě překrásného náměstí zde naleznete vyhlídkovou věž, ze které je úžasný výhled na město a jeho oklí. Ten, kdo hodlá poznávat mladoboleslavsko se svými ratolestmi, může podniknout výlety s dětmi v pohodě herních programů. Hra jako Za pověstmi Českého ráje, Pohádkový výletník nebo Kokořínský loupežníci určitě zaujmou i nás, dospěláky. 
Pro milovníky cykloturistyky jsou na okraji města luxusně připravené cyklostezky
Pro vás, co nemůžete být bez vodních hrátek, ve městě nejdete venkovní i krytý bazén, ale také písečnou pláž. Dále svůj volný čas můžete trávit na golfových hřištích, navštívit bowling nebo si zahrát tenis a stolní tenis. Ve městě je i sauna a solná jeskyně, která je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Proč si vybrat

proc-piano-ranch

proc
konebanner
PIANO-RANCH-PROC-K-NAM

babylon

tenisove-vyziti

golf-vyzití