DOVOLENÁ V PIANO RANCH - DOVOLENÁ PLNÁ ZÁŽITKŮ

troskyNáš penzion Piano Ranch se nachází v překrásné a klidné lokalitě nedaleko Mladé Boleslavi a je vhodný opravdu pro každého. Můžete zde nerušeně strávit svou služební nebo pracovní cestu, ale také zde pouze přespat při cestě na ní nebo z ní. V celém areálu je přístupná wifi, která vám umožní zde zcela nerušeně pracovat.
Také rodiny s dětmi se zde při své dovolené v žádném případě nudit nebudou. Náš penzion Piano Ranch vám nabízí možnost grilování, dále je tu skvělé koupání, můžete si zahrát tenis nebo golf, dále pak pro odvážnější je tu možnost tandemových seskoků, letů balónem nebo úžasná možnost vyjížděk na koních jak na cvičném písku, tak ve volné přírodě.
I milovníci cykloturisky si přijdou na své. V okolí penzionu Piano Ranch můžete podnikat výlety na kolech, které jsou svou náročností vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatné cyklisty.
Ti z vás, co zde budou na dovolené autem, můžete navštívit několik krásných a zajímavých míst. Český Ráj, nad kterým jako dominanty trčí Trosky, Mužský a nedaleký Kozákov, Mladá Boleslav, Praha, Liberec se svou ZOO a Aquaparkem Babylon, městečko upírů Čelákovice, lázeňské město Poděbrady ....
To vše jsou místa, která vám při jejich návštěvě zaručí pocit krásně prožitého dne.

Proč si vybrat

proc-piano-ranch

proc
konebanner
PIANO-RANCH-PROC-K-NAM

babylon

tenisove-vyziti

golf-vyzití